- Kalcija fosfātu sintēzes parametru ietekmes uz biokeramikas struktūru attīstība un veikto rezultātu analīze un apkopojums promocijas darbā.
- Hidroksilgrupu stabilizācija un poru veidotāja aģenta ietekmes uz kalcija fosfātu keramikas struktūru rezultātu analīze un apkopojums promocijas darba veidā. Noteiktas porainības kalcija fosfātu biokeramikas iegūšana cilmes šūnu deponēšanai.
- Izgatavot hidroksilapatīta paraugu sēriju elektronu paramagnētiskās rezonanses un Ramana spektroskopisko pētījumu veikšanai.
- Trīs dažādu veidu biokeramisko materiālu baktēriju kontaminācijas pētījumi un to savstarpējais salīdzinājums.
- Titāna oksīdus saturošas keramikas iegūšanas parametru un struktūras sakarību pētījumi un to analīze.
- Kaulu cementu sintēze un īpašību izpēte – fosfātu kaulu cementu sintēzes parametru un īpašību kopsakarību pētījumi; sintezēto un komerciālo akrilātu kaulu cementu īpašību salīdzinošie pētījumi.
- Proteīnu sorbtīvās izdalīšanas likumsakarību pētījumi no daudzkomponentu vidēm, t.s. bioloģiskajām.
- Magnētiskās enerģijas termiskā disipācija un nanodaļiņu pārnese neizotermiskos ferkoloīdos.
- Magnētisku vezikulu sintēze.
- Magnētiskā mikrokonvekcija.
- Magnētiskās relaksācijas pētījumi kodolmagnētiskās tomogrāfijas vajadzībām.
- Sinhronizācija dipolu ansambļos.
- Diferencētas struktūras kalcija fosfātu biokeramisko materiālu mikroskopiskā un biomehāniskā izpēte pēc implantācijas eksperimentāliem dzīvniekiem.
- Biokeramikas – biodegradablu polimēru kompozītu biosaderības pētījumi un novērtējums.
- Kaulu smadzeņu mezenhimālo šūnu izdalīšana no eksperimentāliem dzīvniekiem, šūnu identifikācija, pavairošana un uzaudzēšana uz kalcija fosfāta biokeramikas materiāliem.
- Ar kaulu smadzeņu mezenhimālajām šūnām apaudzētu kalcija fosfāta biokeramikas materiālu implantācija eksperimentāliem dzīvniekiem , eksplantācija kopā ar apkārtējiem audiem, histoloģiska un imūnhistoķīmiska izmeklēšana.
- Dažādu veidu biokeramisko materiālu baktēriju kontaminācijas pētījumi un to savstarpējais salīdzinājums.
- Iepriekšējā perioda kalcija fosfāta biokeramikas materiālu implantācijas vēlīno rezultātu izvērtējums klīniskajā materiālā.