“InCoatBat” konsorcija partneru pienesums projekta īstenošanā ir gan daudzpusīgas zināšanas materiālzinātnē un pētniecībā, gan akumulatoru ražošanā un inovācijās. Uzstādītā mērķa sasniegšanai, konsorcijā apvienojušies gan akadēmiskās vides pārstāvji, gan nozares līderi.

 

Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts (Latvija)

Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts (LU CFI) ir starptautiski atzīts materiālzinātņu un starpdisciplināru pētījumu līderis Baltijas jūras reģionā. Tā zinātniskā konkurētspēja, kā arī pētniecības un inovāciju ekosistēma pašlaik tiek pilnveidota, izmantojot Apvārsnis 2020 konkursā izcīnīto Viedo materiālu pētījumu un tehnoloģiju pārneses ekselences centra CAMART2 projektu. Šobrīd Institūtā strādā ap 100 augsti kvalificētu zinātņu doktoru, veicot starptautiski konkurētspējīgus pētījumus, izglītojot studentus un piedāvājot inovatīvus pētnieciskos risinājumus rūpnieciskajām vajadzībām.

Taivānas Nacionālā universitāte (Taivāna)

Taivānas Nacionālā universitāte (NTU) ir valsts vispārēja publiska pētniecības augstskola, kas atrodas Taivānas galvaspilsētā Taipejā. NTU var lepoties ar akadēmisko izcilību un ieguldījumu pētniecībā, kā arī piedāvā plašu studiju programmu klāstu dažādās zinātnes nozarēs. NTU daudznacionālā studentu kopiena veicina inovācijas un kritisko domāšanu. NTU ir nozīmīga loma Taivānas izglītības vidē un globālajā akadēmiskajā sadarbībā. Tā tiek uzskatīta par prestižāko universitāti Taivānā.

Bādenes Virtembergas Saules enerģijas un ūdeņraža pētniecības centrs (Vācija)

Bādenes Virtembergas Saules enerģijas un ūdeņraža pētniecības centrs (ZSW) ir bezpeļņas fonds, kas nodarbojas ar ilgtspējīgu enerģijas risinājumu attīstību. ZSW ir atzīts par vadošo enerģētikas pētniecības iestādi Eiropā, kuras primārie mērķi ietver klimatam draudzīgu tehnoloģiju izpēti un izstrādi elektroenerģijas, siltuma un kurināmā ražošanai, kā arī šo tehnoloģiju pārnesi uz tirgum nozīmīgiem produktiem.  Vēl viens centra mērķis ir sniegt konsultācijas politikas veidotājiem. Pašreizējās pētniecības tēmas ietver fotoelementu materiālus, ūdeņraža tehnoloģijas, elektroķīmisko enerģijas pārveidošanu, degšūnu izstrādi, atjaunīgo degvielu, kā arī viedo tīklu integrāciju.

“VARTA Microbattery GmbH” (Vācija)

“VARTA Microbattery GmbH” (VARTA) ir vadošais mikro akumulatoru un uzlādējamo enerģijas uzglabāšanas risinājumu ražotājs. Uzņēmums specializējas augstas veiktspējas akumulatoru izstrādē dažādiem lietojumiem, tostarp dzirdes aparātiem, medicīnas ierīcēm un plaša patēriņa elektronikai. “VARTA” guvusi atzinību par novatoriskām tehnoloģijām un apņemšanos savu tehnoloģiju izstrādē sekot ilgtspējas principiem,  koncentrējoties uz videi draudzīgām ražošanas metodēm. Pievēršot lielu uzmanību kvalitātei un efektivitātei, “VARTA” apkalpo globālo tirgu, sniedzot būtisku ieguldījumu akumulatoru tehnoloģiju attīstībā.