25. septembrī plkst. 18:00 Rīgas Ekonomikas augstskolā, Strēlnieku ielā 4a, notiks trešais jauno zinātnieku un ekonomikas, biznesa, dizaina, jurisprudences, kā arī citu specializāciju studentu un interesentu tīklošanās pasākums “World Turns Deep Tech”, kurā īpaša uzmanība tiks pievērsta tematiem saistībā ar nākotnes enerģijas iespējām.

Pasākuma laikā tā dalībniekiem būs iespēja no AS “Latvenergo” pārstāvjiem uzzināt par uzņēmuma vīziju saistībā ar zaļo jeb nākotnes enerģiju Latvijas un plašākā mērogā, iepazīties ar zinātnes komercializācijas pieredzes stāstiem no tehnoloģiski ietilpīgo jaunuzņēmumu skatu punkta, kā arī uzzināt cita veida aktualitātes saistībā ar enerģētikas nozari, un ne tikai to.

Papildus tam, pasākuma dalībnieki neformālā gaisotnē varēs tīkloties ar prezentāciju autoriem, ideju ģeneratoriem un ieceru realizētājiem, veidojot radošu un inovatīvu domu aprites ekosistēmu.

Dalība “World Turns Deep Tech” ir bez maksas. Pasākumā būs pieejamas arī organizatoru sagatavotas uzkodas un atspirdzinājumi.

Reģistrēšanās “World Turns Deep Tech”

“World Turns Deep Tech” pasākumu organizē Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts (LU CFI) un LU CFI Fonds sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolu.

Šogad “World Turns Deep Tech” tiek organizēts kā iesildīšanās pasākums oktobra sākumā notiekošajam ūdeņraža hakatonam “Hydrogen X Future Hackathon”, kas no 6. līdz 8. oktobrim norisināsies LU CFI, Ķengaraga ielā 8. Hakatona galvenā balva – 3000 EUR!

Vairāk par “Hydrogen X Future Hackathon”