2023. gada 19. maijā plkst. 15.00 LU Cietvielu fizikas institūta (Ķengaraga iela 8) konferenču zālē, kā arī attālināti tiešsaistes platformā BigBlueButton, savu promocijas darbu zinātnes doktora grāda (Ph.D) dabaszinātnēs iegūšanai aizstāvēs Aleksandrs Platoņenko.

Promocijas darba tēma: "Radiācijas punktveida defektu modelēšana un raksturošana α-Al2O3 un MgAl2O4 kristālos no pirmajiem principiem" ("First principles modelling and characterization of radiation point defects in α-Al2O3 and MgAl2O4 crystals"), darba zinātniskais vadītājs Dr. rer. nat. Deniss Grjaznovs.

Specializētās promocijas padomes sastāvs:

Dr. phys. Anatolijs Šarakovskis – padomes priekšsēdētājs
Dr. habil. phys. Linards Skuja – padomes priekšsēdētāja vietnieks
Dr. habil. phys. Ruvins Ferbers
Dr. phys. Vjačeslavs Kaščejevs
Dr. phys. Aleksejs Kuzmins
Dr. habil. phys. Artūrs Medvids
Dr. sc. ing. Andris Guļāns

Recenzenti:

Dr. sc. ing. Andris Guļāns (Latvijas Universitāte)
Dr. Theo Scherer (Karlsrūes Tehnoloģiju institūts, Vācija)
Dr. Mikhail Brik (Tartu Universitāte, Igaunija)

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem latviešu un angļu valodā var iepazīties vai nu LU Bibliotēkā, Raiņa bulvārī 19, vai arī elektroniski šeit.

Ja nav iespējas ierasties klātienē, ir iespējams pieslēgties arī tiešsaistē.