8. septembrī, plkst. 15.00 LU Cietvielu fizikas institūta (Ķengaraga iela 8) konferenču zālē, kā arī attālināti tiešsaistes platformā BigBlueButton plānota LU Fizikas un astronomijas zinātnes nozares promocijas padomes atklātā sēde, kurā promocijas darbu zinātnes doktora grāda (Ph.D) dabaszinātnēs iegūšanai aizstāvēs Meldra Ķemere.

Promocijas darba tēma: "Retzemju jonu luminiscence un enerģijas pārnese diaktivētos oksifluorīdu stiklos un stikla keramikā" ("Luminescence and energy transfer of rare earth ions in co-doped oxyfluride glasses and glass-ceramics"), darba zinātniskais vadītājs Dr. habil. phys. Uldis Rogulis.

Specializētās promocijas padomes sastāvs:

• Dr. habil. phys. Linards Skuja - promocijas padomes priekšsēdētājs
  • Dr. phys. Anatolijs Šarakovskis - promocijas padomes priekšsēdētāja vietnieks
  • Dr. habil. phys. Uldis Rogulis
  • Dr. phys. Pāvels Onufrijevs
  • Dr. phys. Iļja Fešcenko
  • Dr. phys. Aivars Vembris
  • Dr. phys. Aleksejs Kuzmins

Recenzenti:

• Dr. habil. phys. Linards Skuja (Latvijas Universitāte)
  • Dr. habil. phys. Artūrs Medvids (Rīgas Tehniskā universitāte)
  • Dr. Vitali Nagirnoi (Tartu Universitāte, Igaunija)

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem latviešu un angļu valodā var iepazīties vai nu LU Bibliotēkā, Raiņa bulvārī 19, vai arī elektroniski ŠEIT.

Ja nav iespējas ierasties klātienē (nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās līdz 2023. gada 5. septembrim, rakstot uz: sintija.silina@lu.lv.), ir iespējams pieslēgties arī tiešsaistē.