Veiksmīgi noslēdzies LU CFI rīkotais 2.Deep Science Hackathon 2019.
Esam gandarīti par ļoti pozitīvo gaisotni, gudrajiem, atraktīvajiem un aktīvajiem dalībniekiem un fantastiskajām idejām.
Šajā Hakatonā dalībieki bija no Ukrainas, Ekvadoras, Indijas, Baltkrievijas, un, protams, no Latvijas. Mentori un žūrijā bija pārstāvji no Zviedrijas, Itālijas, Ukrainas, Latvijas.
Tika prezentēts ļoti plašs ideju klāsts – no dažādām nozarēm, un ar ļoti dažādu gatavības pakāpi. Sākotnēji Hakatonā startēja 13 idejas, komandas tika izveidotas 10 idejām. Svētdien finišēja 7 idejas. Trīs idejas saņēma balvu “LU CFI atbalsta programma”, īpašas balvas piesķīra Social Entrepreneurship Accelerator New Door, Commercialization Reactor Fund un Latvijas Kosmosa Industrijas asociācija. Tā lūk! Šeit visi bija ieguvēji un uzvarētāji!
Jaunums šajā Hakatonā - Banku Augstskolas studenti pasniedzēju Laumas Muižnieces un Dāvja Plotnieka vadībā - aizrautīgi piedalījās komandu darbā. Viņiem hakatons bija daļa no eksāmena.
Tradicionāli - ienāk LU CFI zinātnieks ar atrunu: “Es ienācu tikai paskatīties, kā jums te iet,” … bet dalībnieku degsme un vēlme risināt tehnoloģiskos izaicinājumus tā aizrauj, ka cienījamais zinātnieks sēžas pie galda un risinājumu meklējot, stundas aizrit nemanot!
Savos iespaidos padalījās mentori Teresita Qvarnstrom un Lauma Muižniece.
Teresita Qvarnstrom, RI.SE., mentors, žūrija: “An excellent meeting point were enthusiastic, creative people joins competences and develop innovative ideas in a wonderful energizing and motivating atmosphere!”
un
Lauma Muižniece, mentors, Banku augstskolas pasniedzēja: Ļoti labs veids kā apmainīties ar idejām un izveidot starpdisciplināras komandas … No dažādām nozarēm skatu punkts ir dažāds, un šī ir vieta, kur var paskatīties uz ideju no dažādiem skatu punktiem, kas ir vērā ņemama pievienotā vērtība idejas tālākai attīstībai.
Kādi secinājumi? Esam priecīgi un lepni par paveikto, dzirdējām daudz labu vārdu par šo hakatonu no dalībniekiem.
Pats svarīgākais – Deep Science Hackathon būs arī nākošgad – 7.-9.02.2020.
Deep Science Hackathon
- Viedie materiāli
- Sensori
- Pārklājumi
- Fotonika
- Mikro/nano elektronika
- Enerģētika
- Studentu Deep Science Hackathon 2023
- Studentu Deep Science Hackathon 2022
- Studentu Deep Science Hackathon 2021
- Studentu Deep Science Hackathon 2020
- Deep Science Hackathon 2020
- Nākotnes medicīnas tehnoloģiju hakatons
- Studentu Deep Science Hackathon 2019
- Deep Science Hackathon 2019
- Deep Science Hackathon 2018
-
LU CFI Semināri
-
Saules Kauss